Ana Sayfa Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Mezin Dedeyi

mezin@mezinlesaglik.com

EDİTÖRLER

Sema Karaca

skaraca@mezinlesaglik.com

Mehmet Ayla

mayla@mezinlesaglik.com

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@mezinlesaglik.com)

Tasarım ve Yazılım Haber Sistemi

WordPress 5.2.3.

Domain Servisi 

İsimtescil.net

                                                               © TÜM HAKLARI SAKLIDIR

 

                                                            GİZLİLİK POLİTİKASI

MezinleSaglik.Com Sağlık haber sitesi tüm hakları ile saklıdır. Portalımızda bulunan haber, kod, yazı, görsel, ses dosyaları, videolar, röportajlar ve çeşitli materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. MezinleSaglik.Com basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgünlük ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

                                                             PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the MezinleSaglik.Com however, sometimes the MezinleSaglik.Com uses third parties to process your information.
MezinleSaglik.Com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the MezinleSaglik.Com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the MezinleSaglik.Com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kamu3.com and its services. When you use MezinleSaglik.Com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the MezinleSaglik.Com cookies section of our full PrivacyPolicy.

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com